7. Logisztika a Dél-Alföldön

Az MTA SZAB Logisztikai Munkabizottsága és a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem által a Logisztika Napja alkalmából rendezett 7. LOGISZTIKA A DÉL-ALFÖLDÖN online tudományos konferencia programja.

Rendezvény ideje: 2021. április 15.

Rendezvény helye: MATE KÖTI ÖMT, 5540 Szarvas, Szabadság u. 1-3.

9.30 Megnyitó – Dr. Bodnár Károly elnök (MTA SZAB Logisztikai Munkabizottság)

9.35 Köszöntő – Dr. Futó Zoltán tanszékvezető (MATE KÖTI ÖMT, Szarvas)

9.45 Dr. Rákóczi Attila – Lukácsné Urbán Klaudia: A pedagógusok és szociális dolgozók COVID-19 tesztelésének logisztikája a Békés Megyei Kormányhivatal szervezésében (Békés Megyei Kormányhivatal)

10.00 Dr. Feher Andrea – A COVID-19-pandémia hatása a munkavédelemre a turisztikai és vendéglátóiparban (USAMVB, Timisoara, Románia)

10.15 Dr. Pamlényi Krisztián – Dr. Gál József: Bioszimiláris gyógyszerek tárolásának és szállításának specialitásai és nehézségei (Szegedi Tudományegyetem)

10.30 Bodnár Gábor – Hazai fejlesztésű berendezés közösségi terek levegőjének szűrésére és fertőtlenítésére (Airvent Zrt.)

10.45 Dr. Egri Zoltán – A területi fejlődés és a közúti elérhetőség kapcsolata Kelet-Magyarországon (MATE FFGI, Szarvas)

11.00 Dr. Bodnár Károly – Vízminőség és ivóvízellátás nyúltartásban (MATE KÖTI ÖMT, Szarvas)

11.15 Vita és a rendezvény zárása

Meghívó

A konferencia linkje

A rendezvényen való részvétel ingyenes.

További információ: Dr. Bodnár Károly (bodnarkaroly.dr@gmail.com)

A programváltozás jogát fenntartjuk.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk

Dr. Bodnár Károly elnök MTA SZAB Logisztikai Munkabizottság